افتتاح توربین 660 کیلوواتی و کلنگ زنی 2.5 مگاواتی

افتتاح نخستین توربین بادی ۶۶۰ کیلوواتی در خواف

  • دنیای‌اقتصاد- مشهد : نخستین توربین بادی۶۶۰کیلوواتی نیروگاه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شهرستان خواف در منطقه خرگرد با حضور استاندار خراسان رضوی به بهره‌‌‌برداری رسید. همچنین در این مراسم کلنگ توربین ۵/ ۲ مگاواتی این نیروگاه نیز به زمین زده شد.

افتتاح توربین بادی ۶۶۰ کیلووات و کلنگ زنی توربین ۲.۵ مگاواتی در خواف

  • ایسنا/خراسان رضوی با حضور استاندار خراسان رضوی آیین افتتاح توربین بادی ۶۶۰ کیلووات و کلنگ زنی توربین ۲.۵ مگاواتی در شهرستان خواف برگزار شد.

  افتتاح اولین توربین بادی شهرستان خواف با حضور استاندار خراسان رضوی

  • استاندار خراسان رضوی در اولین سفر شهرستانی خود به شهرستان خواف سفر و اولین توربین بادی این شهرستان را افتتاح کرد. به گزارش تابناک رضوی، استاندار خراسان رضوی در افتتاحیه این مراسم گفت: شهرستان خواف دارای مزیت‌های فراوانی بوده و ما باید از این نعمت خدادادی بهترین بهره‌وری را داشته باشیم.

 بهره‌ برداری از توربین های بادی در خواف

  • به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز خراسان رضوی؛استاندار خراسان رضوی درمراسم بهره‌ برداری از توربین‌ های بادی ۶۶۰ کیلوواتی بهره‌ برداری از توربین های بادی در خوافدر شهرستان خواف با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای برای توسعه اقتصادی استان، بر حضور همه جانبه مردم، بخش خصوصی و سرمایه گذاران در جنگ اقتصادی کنونی تاکید کرد.

استاندار خراسان‌رضوی: زمینه حضور جریان‌های مردمی را در اقتصاد فراهم می‌کنیم

  • به گزارش شهرآرانیوز؛ اولین سفر یعقوب علی نظری به عنوان استاندار خراسان رضوی بیشتر رنگ وبوی اقتصادی داشت. استاندار خراسان رضوی روز پنجشنبه وارد شهرستان خواف شد و علاوه بر افتتاح توربین بادی ۶۶۰ کیلوواتی این شهرستان، بازدید‌ها و دیدار‌های مختلف با محوریت بخش اقتصادی این شهرستان داشت.

 توربین بادی ۶۶۰ کیلوواتی شرکت پدیده مروزیست افتتاح گردید

  • به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف توربین بادی ۶۶۰ کیلوواتی شرکت پدیده مروزیست با سرمایه‌گذاری ۲۴ میلیارد تومان با حضور فرماندار شهرستان خواف و مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

اولین و بزرگ ترین نیروگاه بادی مردمی ایران در شهر خواف به بهره برداری رسید

  • استاندار خراسان رضوی در سفر شهرستانی خود به شهر مرزی خواف در آیین نصب، راه اندازی، ساخت و تجهیز اولین و بزرگ ترین نیروگاه بادی مردمی ایران حضور و آن را نقطه عطفی برای توسعه منطقه شرق کشور دانست. به گزارش صبح مشهد، دکتر یعقوبعلی نظری در افتتاحیه توربین ۶۶۰ کیلو وات شرکت پدیده مرو زیست  و کلنگ زنی توربین 5/2  مگا واتی در موقعیت شهید حاج قاسم سلیمانی خواف گفت: شهرستان خواف دارای مزیت‌های فراوانی بوده و ما باید از این نعمت خدادادی بهترین بهره‌وری را داشته باشیم.

پوشش خبری :

خبرگزاری دنیای اقتصاد 

 خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) 

خبرگزاری تابناک خراسان رضوی

خبرگزاری صدا و سیما 

خبرگزاری شهرآرا نیوز 

خبرگزاری فرمانداری شهرستان خواف 

خبرگزاری صبح مشهد

 

نویسنده

masternoa

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.