نوین صنعت زیبنده توس

شرکت نوین صنعت زیبنده توس یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه راه نو با هدف توسعه استفاده از پتانسیل های زیست محیطی، در زمینه تولید و بسته بندی محصولات غذایی در  زمینی به مساحت ۲۰۰۰مترمربع در شهرک صنعتی تربت جام شروع به فعالیت کرد.

این مجموعه با تخصیص تجهیزات به روز و پیشرفته تحت خلا و تولید روزانه ۴ تن نبات، آبنبات و توانسته اشتغال ۳۵ نفر به صورت مستقیم و حداقل ۵۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم را ایجاد نماید.

این مجموعه با هدف تجارت عادلانه برابر با بهبود وضعیت جامعه، حفظ محیط زیست و کاهش فقر در جامعه پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

اهداف :

به عقیده ما، با رعایت اصول تولید پایدار می شود در عین حفظ محیط زیست و منافع جمعی، به سلامت جسم و آرامش فردی نیز دست یافت و از مواهب زندگی خوب بهره مند شد.

زیبنده در بخش بسته بندی مواد غذایی بر تامین، فرآوری، بسته بندی، بازاریابی و فروش نبات، آبنبات، خشکبار، حبوبات و زعفران خالص ایرانی تمرکز دارد. محصولات زیبنده انواع مختلف محصولات با کیفیت در بسته بندی های گوناگون و با کیفیت قابل عرضه به بازار می باشد.

در زیبنده توس همه چیز به گونه ای طراحی و ارائه شده است که با کمترین آسیب ممکن برای محیط زیست، متضمن کیفیت و سلامت باشد. خط تولید نبات زیبنده با بکارگیری آخرین تکنولوژی های تولید نبات با کیفیت تحت شرایط خلاء زمینه تولید محصولات سالم و ارزشمند را فراهم کرده است.

زیبنده در تلاش است که محصولات خود را از طریق زمین، دریا و هوا بسته به مقصد و نیازهای مشتریان ارسال کند و در حفظ اصول فوق و تجارت عادلانه گام بردارد.

زیبنده با همکاری پرسنل متخصص خود سعی دارد تا مشتریان خود را با بهترین خدمات پشتیبانی نماید.

وب سایت :

Zibandehfood.com