شرکت پدیده مروزیست

شرکت پدیده مروزیست (سهامی خاص) در سال۱۳۸۶ ثبت شده و در سال ۱۳۹۴ طبق رویکرد دولت درحمایت از توسعه نیروگاه های تجدیدپذیر، اعلام نرخ های جذاب خرید تضمینی۲۰ ساله برق تجدیدپذیر و از طرفی با توجه به پتانسیل بالای انرژی باد در منطقه خواف استان خراسان رضوی، این شرکت بعنوان مالک وسرمایه گذار، اولین وبزرگترین طرح نیروگاه ۵۰ مگاواتی بادی مردمی خود را در منطقه سلامی شهرستان خواف با اخذ مجوز احداث از سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق(ساتبا)آغاز نمودمنطقه خواف بعنوان مستعدترین سایت پناور بادی ایران و خاورمیانه همواره مورد توجه شمار زیادی از سرمایه گذاران نیروگاه های بادی بوده است.

طرح ۵۰ مگاواتی بادی این شرکت درحال حاضر در مرحله تامین مالی و ساخت می باشد. ماموریت این شرکت، تمرکز برتوسعه و احداث نیروگاه های بادی بابهره گیری ازشرکتهای توانمند درحوزه مدیریت طرح، مشاوره، طراحی ، نظارت و پیمانکاران می باشد.

شرکت پدیده مروزیست با امکانات فنی ومهندسی کامل توانمندی نصب، اجرا، تعمیر و نگهداری توربین های بادی در تمامی سطوح با ظرفیت های مختلف را دارد.

 

پروژه ها

پروژه نیروگاه بادی ۱.۵مگاواتی خرگرد خواف

پروژه نیروگاه بادی ۵۰ مگاوات سلامی خواف

 

سرمایه گذاری در شرکت پدیده مروزیست :

ارزش کل پروژه ها ۷۰ میلیون یورو می باشد که ۶۷میلیون یورو آن وام صندوق توسعه ملی و ۳ میلیون یورو آن تجهیزات و زیر ساخت‌ ها می باشد، که به مردم عرضه می شود. با افزایش سرمایه ثبتی شرکت و محقق شدن وام صندوق توسعه ملی، ارزش هر بلوکه سهم افزایش می یابد و بعد از اتمام فاز دوم پروژه شرکت پدیده مروزیست سهام این شرکت وارد بورس ایران می شود.

وب سایت:

 www.pmarvzist.com